Wybierasz się na parapetówkę? Ktoś z Twoich znajomych ma imieniny lub chciałbyś mu się odwdzięczyć? Bardzo często takich sytuacjach nie wiemy, co podarować drugiej osobie. Wymyślić dobry prezent nie jest łatwo. Szczególnie, że obecnie na rynku mamy dostęp do zasadzie wszystkiego. Szerokie spektrum różnego rodzaju upominków oraz podarków wcale nie upraszcza nam tego zadania, a nie chcesz być kolejną osobą, która w prezencie przynosi komuś kwiatek, prawda? Jeśli masz problem z wyborem, to pozwól sobie zasugerować rozwiązanie. Przychodzimy Ci z pomocą i służymy radą. Co powiesz, aby sprawić komuś radość i podarować mu komplet świec spersonalizowanych?

Świece spersonalizowana – cena dostosowana do okazji

Najczęstszymi prezentami kupowanymi na w czasie mniejszych okazji lub po prostu parapetówek, jest alkohol, kwiaty lub słodkości. Jednak nie są to prezenty, które sprawiają, że zostaniesz zapamiętany w jakikolwiek szczególny sposób. Kubki bądź gadżety to upominki mocno przereklamowane. Każdy z nas ma ich już tysiące ukryte po szafach. Dlatego właśnie dopasowana indywidualnie świeca zapachowa, nasączona naturalnymi olejkami eterycznymi bądź woskiem zapachowym to rozwiązanie, które wywoła uśmiech na twarzy Twoich bliskich. Wśród dużej ilości różnego rodzaju powtarzalnych i przewidywalnych prezentów, to właśnie Ty przyniesiesz coś co zaskoczy każdego.

Dlaczego warto kupić świece spersonalizowane jako prezent?

Świeczki zapachowe budzą przyjemne skojarzenia. Przede wszystkim płomień kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa i przywodzi na myśli ognisko domowe. Dodają w każdym domu nieco przytulności, ciepła i odrobiny uroku, który dodatkowo zostanie wzbogacony o przyjemny aromat. Nie od dzisiaj wiadomo bowiem, że świece zapachowe wpływają na nastrój. Od lat wykorzystywane są one razem z woskami zapachowymi w aromaterapii, medytacji i jodze. Określone aromaty wpływają na samopoczucie, a także zdrowie. Nie tylko relaksują, ale i potrafią np. poprawić drożność dróg oddechowych bądź działać korzystnie na układ nerwowy. Jeśli świat jest źródłem tysiąca bodźców, które cały czas atakują nas z każdej strony, to czemu by nie zamknąć na chwilę oczu, a następnie ograniczyć ich ilość i pozostawić sobie jedynie węch, który dodatkowo stanie się fundamentem dla budowania chwili relaksu, odpoczynku i oddechu.

Ponadto efekt ten zostanie w pełni zwielokrotniony, jeśli wykorzystamy do tego naszą ulubioną mieszankę zapachową. Świece spersonalizowane pozwalają bowiem stworzyć swój własny miks ulubionych aromatów, które po chwili od rozpalenia knota wypełnią całe otoczenia. Warto wspomnieć, że świeczki tego typu są o wiele mocniejsze, dają lepsze rezultaty i palą się o wiele dłużej niż tańsze odpowiedniki z popularnego dyskontu lub prywatnej kwiaciarni. Wystarczy odrobina, aby wypełnić mieszkanie cudownym zapachem. Właśnie dlatego świeczki spersonalizowane cenowo są nieco droższe, ale jako podarunek sprawią, że każdy doceni ich prawdziwą wartość. Szczególnie, gdy pozna się na ich właściwościach.

Świece zapachowe i olejki eteryczne dopasowane do preferencji

Świeczki personalizowane posiadają w sobie także coś, co rzadko zdarza się w tańszych odpowiednikach. Jest to unikalny design, który dodatkowo wpasuje się w każdą przestrzeń.  Mogą być przechowywane np. w słoiku barwionym z podwójnego szkła albo mieć zdobienia o dowolnym kształcie na swojej powierzchni. Dlatego idealnie wpiszą się w sposób niezapomniany w każde wnętrze. Nietuzinkowy wygląd świeczek personalizowanych doda wiele wdzięku każdemu pomieszczeniu i jeszcze bardziej podkreśli jego nastrój. Czy warto więc zastanowić się nad ich zakupem w kontekście podarku? Zdecydowanie tak! Jest to inwestycja, która zwróci się z pewnością. W jaki sposób? W postaci szczęścia naszych bliskich i znajomych! Nie ma osoby, która nie doceni tego drobnego gestu, pełnego wdzięku i klasy samej w sobie. Zresztą, przetestuj to sam! Z pewnością się nie zawiedziesz.